Radwag Terazi PS600.R2

RADWAG PS 600.R2

RADWAG HASSA TERAZİ

Maximum capacity [Max]: 200 / 2000g
Readability [d]: 0,001 / 0,01g

PS.R2 serisi teraziler, yeni bir hassas terazi standartı sunar. Tartım sonucunun daha net gösterilmesini sağlayan modern, kolay okunabilir LCD ekrana sahiptir. Ayrıca display, ürün ismi, dara değeri vb. ilave mesaj ve verilerin sunulduğu yeni bir metin bilgisi satırına sahiptir. 
Yeni PS.R2 terazilerin, daha önceki PS serisi teraziler gibi, iki farklı boyutta kefesi vardır: 128×128 mm veya 195×195 mm. Küçük kefeli terazilerin rüzgârlığı vardır. Terazinin hassasiyeti ve ölçüm doğruluğu, sıcaklık ve zaman akışını dikkate alan dâhili ayar sistemi ile sağlanır.
PS.R2 teraziler birçok haberleşme arabirimine sahiptir: 2x RS232, tip A USB, tip B USB ve opsiyonel kablosuz haberleşme.
 Terazi USB arabirimi üzerinden, ilave yazılım (ilgili sürücü) yüklenmiş bir bilgisayar ile birlikte çalışabilir. Gerekli sürücü RADWAG web sitesinden -SOFTWARE link veya SUPPORT bölümünden indirilebilir. Kutu plastikten, kefe ise paslanmaz çelikten yapılmıştır. Terazi, yükün kefe altına asılması ile kefe dışında tartım yapma (kefe altı tartım) imkânı sunar.
R SERİSİ TERAZİLERDE VERİ TABANI Bilgi sistemi, birçok kullanıcının çeşitli ürün veri tabanları ile çalışmasına izin veren 5 veri tabanına dayanmaktadır ve kaydedilen tartım sonuçları daha fazla analiz edilebilir. 
 Veriler 5 veri tabanına kaydedilir.● Kullanıcılar  (100 kullanıcıya kadar ),● Ürünler (1000 ürüne kadar),● Tartımlar (5000 tartıma kadar),● Dara (100 daraya kadar),● ALIBI bellek (100 000 tartıma kadar).
 Hızlı USB arabirimi sayesinde, sistemde iki yönlü veri alışverişi vardır. Yeni teraziler, USB bellek çubuğu kullanılarak veri tabanının içeri ve dışarı aktarılmasını sağlarlar.
Bilgiye hızlı erişimTuş takımından, fonksiyonlara ve veri tabanlarına doğrudan erişim mümkündür.Database – doğrudan veri tabanına erişimFunction –  doğrudan temel fonksiyonlara erişimF1-F4 – programlanabilen fonksiyon ve menü için navigasyon tuşları
ALIBI BellekKullanılan ALIBI bellek güvenli veri saklama alanıdır ve 100 000’e kadar tartım kayıtları tutulur. Verilerin, uzun bir süre için güvenli bir şekilde tutulmasını sağlar.