NS810 El Tipi Renk Spektrofotometresi

NS810 spektrofotometre, plastik, elektronik, boyama, kaplama, mürekkep, tekstil, giysi, baskı ve boyama, gıda, medikal, kozmetik, endüstriler, bilimsel araştırma enstitüleri, okullar ve laboratuvarlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Yansıma spektrumunu ve diğer renk indeksini tam olarak ölçebilir.

NS810 spektrofotometre, yalnızca renk eşleştirme ve renk yönetimi çalışmalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ürün kalite yönetimini doğru bir şekilde kontrol edebilir. Enstrüman, daha fazla uzatma işlevi elde etmek için PC’ye bağlanabilen yüksek kaliteli renk yönetimi yazılımı ile donatılmıştır.

Ar-Ge sürecinde, 3nh bilim adamları ve mühendisleri, koyudan aydınlığa, beyazdan siyaha ve ISO (Uluslararası Standardizasyon Organizasyonu) tarafından sağlanan diğer standart renkli panolardan çeşitli renk örneklerini ölçtüler. Test sonuçlarının parametreleri uluslararası standartlarla bütünleşiyor.

3nh ayrıca Japonya, Amerika ve Almanya spektrofotometrelerinden gelen parametreleri de analiz etti. L * ab mutlak değerinin aralarındaki farkları ± 1.5 arasındadır. NS810 ve Japonya spektrofotometre arasındaki L * ab değeri ile karşılaştırıldığında, herhangi bir renkli nesneyi ölçerken, en büyük L * ab farkı ± 1.0 içindedir. Bu, uluslararası pazarla tamamen uyumlu olduğunu fark eden 3nh yüksek teknolojinin bir atılımıdır.

Ürün Kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir