TS7700 El Tipi Tayflı Spektrofotometre

Cihaz, spektroskopik eleman olarak 1000 satırlık hassas alevli ızgarayı, dedektör olarak geniş ışığa duyarlı alana sahip silikon fotosel dizisini, ışık kaynağı olarak yüksek ömre sahip tam spektrumu ve görünür ışık aralığında optik çözünürlüğü 10 nm’den az olan bir kaynak kullanır.

CIE tarafından önerilen d / 8 geometrik optik aydınlatma koşullarında, TS7700 ızgaralı spektrofotometre numunelerin / floresan numunelerin SCI ve SCE yansıtma verilerini doğru bir şekilde ölçebilir ve ayrıca çeşitli renk uzaylarında çeşitli renk farkı formüllerini ve renk indekslerini doğru bir şekilde ölçebilir ve ifade edebilir. . Spektrofotometre TS7700 ile rengin doğru iletimini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve aynı zamanda doğru renk eşleştirme sisteminin algılama ekipmanı olarak da kullanılabilir.

Spektrofotometre TS7700, çeşitli ürünlerin renk kalitesi kontrolünde de yaygın olarak kullanılmaktadır. TS7700, daha fazla işlev genişletmesi gerçekleştirmek için bilgisayara bağlanan üst düzey renk yönetimi yazılımı ile donatılmıştır. Cihazın istikrarlı performansı, doğru renk ölçümü ve güçlü işlevi vardır. Plastik elektronik, boya ve kaplama, tekstil baskı ve boyama, baskı kağıdı, otomobil, tıbbi tedavi, kozmetik ve gıda endüstrilerinin yanı sıra bilimsel araştırma kurumları ve laboratuarlar vb.

UV dahil / UV hariç olmak üzere yüksek ömür ve düşük güç tüketimine sahip kombine LED ışık kaynağını benimser.

Değiştirilebilir 8mm ve 4mm diyafram (düz / uç ölçüm açıklığı kolayca değiştirilebilir, bu daha fazla test edilen numune için uygundur)

Çift optik yol sistemi, görünür aralıktaki optik çözünürlük 10 nm’den azdır ve numunenin SCI ve SCE spektrumunu aynı anda ölçebilir.

Renk eşleştirme ve doğru renk aktarımı için kullanılan doğru spektrum ve laboratuvar verileri.

Yüksek donanım yapılandırması: 3,5 inç TFT gerçek renkli ekran, kapasitif dokunmatik ekran, 1000 satırlık blazed ızgara, geniş ışığa duyarlı alana sahip silikon fotosel dizisi dedektörü vb.

USB / Bluetooth çift iletişim modu, daha geniş uyarlanabilirlik.

Süper kir tutmaz ve sabit standart beyaz kalibrasyon panosu.

30000′ den fazla test verisi depolayabilir.

2/10 standart gözlemci açısı, çoklu ışık kaynağı modları, çoklu yüzey renk sistemleri, çeşitli renklilik göstergeleri standartlarını ve renk ölçümü için çeşitli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar.

Bilgisayar bağlantısı ile daha fonksiyonel test imkanı.

Ürün Kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir