YL4520 Temassız Spektrofotometre

YL4520 spektrofotometre, ölçüm probu ile sıvılar, soslar, tozlar gibi numune arasında hassas temassız ölçüm elde etmek için 45/0 optik geometriye (45 halka şeklinde aydınlatma, dikey görüntüleme) sahip bir renk ölçüm cihazıdır.

YL4520 temassız masaüstü spektrofotometre, laboratuvarlarda ve Ar-Ge endüstrilerinde doğru renk analizi ve iletimi için uygulanabilir; otomatik üretim hatlarının doğru renk ölçümü ve kalite kontrolü için de kullanılabilir; kozmetik, meyve ve sebze, gıda hijyeni, plastik elektronik, boya ve mürekkep, baskı, seramik ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Benzersiz yenilikçi tasarımı sadece doğrudan üretim hattından temassız ölçüm şeması sağlamakla kalmaz, aynı zamanda istikrarlı ve yüksek hassasiyetli ölçüm sonuçları sağlar.

YL4520 temassız spektrofotometre, numunenin hasar görmesini önlemek için, aynı zamanda çapraz kontaminasyonu önlemek için ölçüm sürecinde numuneye dokunmayacaktır.

Nesnelerin yansımasını ve renkliliğini ölçmek için temassız, 45/0 geometrik optik yapı.

Hareketli ölçüm kafası, ölçülen nesnenin gerçek yüksekliğine göre yukarı ve aşağı hareket eder.

Daha fazla ölçüm fonksiyonunu gerçekleştirmek için geniş dokunmatik ekranlı ölçüm arayüzü, ölçüm verilerinin gerçek zamanlı gösterimi.

Kişiselleştirilmiş ihtiyaçları karşılamak için birden fazla ölçüm modu (numune, kalite kontrol, sürekli istatistiksel mod) seçilebilir.

Ürün Kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir