YS6010 Tayflı Spektrofotometre

YS6010, 7 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran, tam aydınlatıcılar, yansıtıcı d / 8 ve aktarıcı d / 0 geometrisi (UV dahil veya hariç) gibi birçok özelliğe sahiptir. Çok kararlı ve hassas renk ölçümü, geniş depolama alanı ve güçlü PC yazılımı ile YS6010, Ar-Ge ve laboratuvar ortamlarında renk analizi için ideal hale getirir.

Yüksek donanım yapılandırması: 7 inç TFT Renkli Kapasitif Dokunmatik Ekran, İçbükey Izgara.

Double Array 256 Görüntü Elemanı CMOS Sensör, Uzun ömürlü stabil LED, UV LED.

Yansıtıcı ve geçirgen spektrum, doğru Lab değeri, renk formülünü hesaplamak ve hassas renk iletimi yapmak için iyidir.

Ölçüm açıklığını otomatik olarak tanımlayın. 4 ölçüm açıklığı arasında serbestçe değiştirilebilir: φ25.4mm / 15mm / 8mm / 4mm. Kullanıcılar ayrıca açıklıkları özelleştirebilir.

Ölçümün daha hassas olmasını sağlamak için ölçüm sıcaklığını izlemek ve kompanze için yerleşik sıcaklık sensörü.

Dalgaboyu aralığı 360 nm – 780 nm. Yerleşik 400nm kesme / 460 nm kesme (yalnızca xenon lamba sürümü), UV ölçümünde daha profesyonel.

Bağımsız ışık kaynağı dedektörü, ışık kaynağının güvenilir olmasını sağlamak için ışık kaynaklarının durumunu sürekli olarak izler.

Çoklu ölçüm modları: Kalite Yönetimi Modu, Numune Modu.

eşitli isteğe bağlı aksesuarlar: Yansıma numunesi tutma aleti, transmisyon fikstürü, mikro 4 mm açıklık transmisyon test bileşenleri, enstrüman ters çevirme test bileşenleri, daha fazla çalışma koşullarına uygulanabilir.

20000 adet test sonucunu depolayabilir.

Dahili kamera konumlandırma.

Bilgisayar bağlantısı ile daha fonksiyonel ölçüm yapabilme.

YS6010 masaüstü spektrofotometre, laboratuvarlarda hassas renk analizi ve iletimi yapmak için kullanılır. Plastik, elektronik, boya ve mürekkep, baskı, giysi, deri, kağıt, oto, tıp, kozmetik, gıda, bilim enstitüleri, laboratuvarlar gibi farklı endüstrilerde yaygın olarak uygulanabilir.

Ürün Kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir