Rudolph, pazardaki mevcut en geniş refraktometre yelpazesini sunmaktadır. Hassas kalitede cihaz üreten Rudolph, analitik laboratuvar cihaz tedarikçilerinin lideridir.
İlaç, Kimya, Petrol, Petro-Kimya, Gıda, İçecek, Aroma, Esans ve Alkol sektörlerine hizmet vermekteyiz. Bu nedenle, tüm cihazlarımız rekfraktif indeks, kırılma indeksi, brix, tuzluluk ölçümü gibi spesifik ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve hatta aşacak şekilde tasarlanmıştır. Birçok ihtiyacı karşılamak için bir dizi refraktometre modeli ve sayısız konfigürasyon sunulmaktadır.

Hem sert hem de yumuşak kontakt lens ölçümü ve ayrıca tuzlu su (saline) solüsyonlarının doğru bir şekilde kontrol edilmesi için tasarlanan Kontakt Lens Refraktometreleri kolay kullanım ve fonsiyonelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Rudolph Research Analytical

J457 Refraktometre

J457 Refraktometre, Rudolph Refraktometre Ürün Serisindeki en yetenekli cihazdır.

Rudolph Research Analytical

J357 Refraktometre

Araştırma kalitesinde bir cihaz olarak tasarlanan Rudolph J357 Refraktometre, Rudolph refraktometre ürün serisindeki cihazlar içerisinde en yüksek ölçüm aralıklarından birini sunar.

Rudolph Research Analytical

J257 Refraktometre

Çok yönlü bir Refraktometre olan Rudolph Research J257 Refraktometre, polimer, petrol, petrokimya, ilaç ve uçucu yağ endüstrilerinden laboratuvar tipi refraktometre kullanıcıları ile birlikte çalışılarak geliştirildi.

Rudolph Research Analytical

Refraktometre J157- PLUS

Yüksek Hassasiyet Gerektiren Uygulamalar için İdeal...

Refraktometre

J57 Refraktometre

Ağır Hizmet Tipi Dijital Refraktometre Gıda Kalite Kontrolünde Hassasiyet...

Rudolph Research Analytical

J47 Refraktometre

Yiyecek ve İçecek Refraktometreleri Sıcaklığı otomatik olarak düzeltir

Open chat