Serlab Renk spektrofotometreleri, renk farkı ölçer ve destekleyici yazılımı ile tüm renk yönetimi sürecini etkin bir şekilde kontrol etmek için eksiksiz çözümler sağlayarak markaların, üreticilerin ve tedarikçilerin eksiksiz bir renk yönetim sistemi ve kalite kontrol sistemi kurmasına yardımcı olur.

Cihaz, spektroskopik eleman olarak 1000 hat hassas alevli ızgarayı, dedektör olarak geniş ışığa duyarlı alana sahip silikon fotosel dizisini, ışık kaynağı olarak yüksek ömürlü tam spektrum led'i ve optik çözünürlük görünür ışık aralığında 10 nm'den azdır.

Cihaz, spektroskopik eleman olarak 1000 hat hassas alevli ızgarayı, dedektör olarak geniş ışığa duyarlı alana sahip silikon fotosel dizisini, ışık kaynağı olarak yüksek ömürlü tam spektrum led'i ve optik çözünürlük görünür ışık aralığında 10 nm'den azdır. .

SL400, Serlab'ın  kendi temel araştırma ve geliştirme teknolojisine sahip yeni bir taşınabilir spektrokolorimetredir.

SL23 8mm Tek Diyaframlı El Tipi Spektrofotometre SL23 Serisi ızgaralı spektrofotometre, daha geniş kullanım için bluetooth ve USB çift modlarını benimser ve SCI SCE ölçüm verileri ile birçok ünlü marka ile uyumludur. 8mm 4mm veya cus

Open chat